Tepový pás Garmin HRM-Fit WW

výrobce: Garmin

Tepový pás Garmin HRM-Fit WW

Doprava zdarma

SPECIÁLNĚ PRO ŽENY

Snímač snadno a rychle nasadíte na sportovní podprsenku se střední nebo vysokou podporou. Můžete se pohybovat úplně volně a dát si pořádně do těla. HRM-Fit s vámi bude držet krok.
 

KONEKTIVITA

Snímač srdečního tepu HRM-Fit vysílá v reálném čase přesné údaje o srdečním tepu a výkonu do kompatibilních hodinek Garmin a cyklopočítačů Edge®, kompatibilního fitness vybavení, aplikace Tacx Training™ a dalších aplikací.
 

DYNAMIKA BĚHU

Po spárování s kompatibilními hodinkami Garmin1 dokáže snímač HRM-Fit™ sledovat dynamiku běhu. Konkrétně třeba vertikální oscilaci, vyvážení doby kontaktu se zemí, délku kroku, vertikální poměr a další faktory, které vám pomůžou zlepšit formu.
 

SVOBODA PŘI TRÉNINKU

Můžete se pohybovat úplně volně. Snímač přesně měří tepovou frekvenci při běhu, indoorové a outdoorové cyklistice, silovém tréninku, tréninku HIIT, fitness cvičení a dalších aktivitách.
 

INDOOROVÝ BĚH

V případě běhu na běžeckém pásu nebo na dráze uvnitř vysílá snímač do kompatibilních hodinek Garmin1 i údaje o tempu a vzdálenosti, takže máte k dispozici všechna důležitá data bez ohledu na typ tréninku.
 

UKLÁDEJTE A PŘEPOSÍLEJTE DATA

Během silového tréninku nebo tréninku HIIT můžete aktivitu zastavovat a znovu spouštět v kompatibilních hodinkách Garmin1. Pokud si hodinky sundáte a necháte je mimo dosah, snímač HRM-Fit data ukládá a do hodinek je odešle ve chvíli, kdy aktivitu uložíte.
 

SLEDOVÁNÍ AKTIVITY

Když u sebe nemáte hodinky, snímač ukládá kroky, spálené kalorie, minuty intenzivní aktivity a celodenní údaje o srdečním tepu. Údaje synchronizuje do všech zařízení Garmin prostřednictvím mobilní aplikace Garmin Connect™.
 

VÝDRŽ BATERIE

Baterie snímače HRM-Fit™ výdrží až jeden rok.
 

Tepový pás Garmin HRM-Fit WW

výrobce: Garmin

3 890 Kč

skladem 1 ks

Osobní odběr: dnes
Česká pošta: Úterý 18. 06.
PPL: Úterý 18. 06.
TopTrans: Úterý 18. 06.


Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednávka svozu

Načíst

Dotaz na produkt

Načíst