Tachometr Sigma T.Line 5.0 WR

Chytrý základní cyklocomputer
Kabelový cyklocomputer BC 5.0 WR je cenově dostupnou pozvánkou do světa cyklocomputerů SIGMA ORIGINALS. Ať už se jedná o dojíždění do práce, rekreační jízdu nebo jízdu na dětském kole - díky svým pěti funkcím spolehlivě poskytuje cyklistům nejdůležitější údaje, jako je rychlost nebo vzdálenost. Snadno se používá, je přehledný a kompaktní.

Přednosti
Přehled nejdůležitějších funkcí
Tento nejmenší cyklocomputer SIGMA je kompaktní a ukazuje pět nejdůležitějších základních funkcí, které mají cyklisté rádi na očích: rychlost, denní počet kilometrů, celkový počet kilometrů, čas jízdy a hodiny.
Stabilní přenos dat
Přímé kabelové připojení tachometru k vysílači zajišťuje plynulé měření rychlosti a eliminuje potřebu baterie pro rádiový přenos. Kabelem připojený snímač rychlosti se díky svému štíhlému a úzkému provedení snadno montuje na kolo.
Kompaktní a snadno čitelný displej
Displej BC 5.0 WR nabízí na ploše 27 x 35 mm dostatek prostoru pro trvalé zobrazení aktuální rychlosti a přehledné zobrazení dalších důležitých funkcí. Zobrazení tachometru je jednoduché: na spodním řádku se čtyřmi různými symboly vždy vidíte, která funkce je zvolena. Díky symbolům je displej cyklocomputeru velmi dobře srozumitelný.
Snadné ovládání
Nastavení a ovládání BC 5.0 WR je hračka – stačí pouze jedno tlačítko. Jednotlivými funkcemi lze kdykoli snadno procházet. 
Odolný proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností baterie 
BC 5.0 WR je vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům, a je tudíž kdykoli připraven k použití. Cyklisté se také nemusí obávat o výdrž baterie cyklocomputeru. Integrovaná vyměnitelná knoflíková baterie (CR 2032) dokáže napájet BC 5.0 WR po dobu více než dvou let. 

Další funkce
Vícedenní túry
Cyklocomputer BC 5.0 WR automaticky měří čas jízdy a vzdálenost, takže můžete snadno zobrazit vzdálenost celé cyklistické dovolené.
Snadná montáž
Držák na řídítka pro cyklocomputer BC 5.0 WR a snímač rychlosti lze rychle namontovat na kolo pomocí kabelových stahovacích pásků, které jsou součástí dodávky. Tachometr lze pohodlně vyjmout a uložit.
Předdefinované rozměry plášťů
Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 5.0 WR snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně. 
Přehled vlastností

Funkce:
Aktuální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry
Doba jízdy
Hodiny
Vlastnosti:
Zobrazení funkcí prostřednictvím ikon
Předdefinované rozměry plášťů
Doba jízdy až 100 h 
Nastavitelný skenovací režim
Automatický Start/Stop
Vodotěsnost podle IPX8

Obsah balení a příslušenství
Cyklopočítač (včetně baterie
držák pro kabelový model
magnet
upevňovací materiál
návod k použití
 

Tachometr Sigma T.Line 5.0 WR

399 Kč

není skladem, kontaktujte nás

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednávka svozu

Načíst

Dotaz na produkt

Načíst