Giant Propel Advanced 1 - Aerospace Blue/Chrome 2024

výrobce: Giant

Giant Propel Advanced 1 - Aerospace Blue/Chrome 2024

Doprava zdarma

VYUŽIJTE MAXIMUM SVÝCH WATTŮ VE SPRINTU, V ÚTOKU NEBO V ÚNIKU SKUPINY. ŠPIČKOVÝ AERO SILNIČNÍ STROJ PROPEL ADVANCED VÁM POSKYTNE FAKTICKOU VÝHODU V BOJI S ODPOREM VZDUCHU A SOUPEŘI. PROTOŽE I MALÉ ZISKY VEDOU K VELKÝM VÝHRÁM.

Integrovaná aerodynamika

Technologie AeroSystem Shaping, výsledek analýzy CFD (Computational Fluid Dynamics) a testování v aerodynamickém tunelu, optimalizuje aerodynamický výkon při různých úhlech náklonu. Celkový aerodynamický výkon ještě zlepšují rámové trubky ve tvaru zkrácené elipsy a také nový kokpit Contact SL Aero.

Efektivita, která vyhrává závody

Rámy Advanced Composite vyrábíme z vysoce kvalitních materiálů a s použitím pokročilých konstrukčních metod a procesů. Díky tomu mají vysokou tuhost při nízké hmotnosti a poskytují vynikající jízdní vlastnosti. Ve srovnání s předchozí generací modelu Propel Advanced je tato nová generace (představená v roce 2023) ještě lehčí pro lepší poměr tuhosti a hmotnosti.

Snadné nastavení

Dvoudílná sestava řídítek a představce Contact SL Aero usnadňuje nejen výměnu komponentů, ale i přesné nastavení vaší pozice. Systém řízení OverDrive Aero dokonale schovává bowdeny a zároveň se vyhýbá složitosti spojené s plně integrovanými konstrukcemi řídítek a představců.

Giant Propel Advanced 1 - Aerospace Blue/Chrome 2024

výrobce: Giant

117 999 Kč

není skladem, kontaktujte nás

Vyberte variantu

Bohužel žádná velikost produktu není k dispozici

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednávka svozu

Načíst

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst