Giant Liv Devote Advanced 2 - Kelp Forest 2024

výrobce: LIV (Giant)

Giant Liv Devote Advanced 2 - Kelp Forest 2024

Doprava zdarma

DEVOTE ADVANCED SE STANE ZTĚLESNĚNÍM RYCHLÉ JÍZDY, JAKMILE VÁS OSLOVÍ ŠTĚRKOVÁ MÚZA. VŠESTRANNÉ KOLO, KTERÉ VYVAŽUJE RYCHLOST A ROBUSTNOST, JE PŘIPRAVENO NA ZÁVODY, ODPOČINKOVÝ DEN I NĚKOLIKADENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Ultralehký a ovladatelný
Ultralehký karbonový rám a vidlice třídy Advanced umožňují svižné zrychlení, zatímco vnitřní vedení brzdových hadic a bowdenů zjednodušuje kokpit a vytváří prostor pro potřebné doplňky. Přepracovaná geometrie rámu přináší agresivnější pozici jezdce, zlepšuje trakci a stabilitu a poskytuje více kontroly ve sjezdech a ve vyšších rychlostech.

Vynikající pohodlí a ovládání
Řídítka Contact SLR XR D-Fuse se vyznačují 5stupňovým ohnutím směrem dozadu a gravelovým vyhnutím konce řídítek pro pohodlný a ergonomický úchop. Sedlovku Contact SLR D-Fuse lze vyměnit za kulatou o průměru 30,9 nebo 27,2 mm. Specifické komponenty D-Fuse pohlcují nárazy a tlumí vibrace, čímž snižují únavu jezdce a přináší více zábavy při epických jízdách.

Bezkonkurenční univerzálnost
Přizpůsobte geometrii rámu plánu trasy s pomocí flip chip zadních patek, které umožňují upravit rozvor kol a také prostor pro zadní plášť. Kratší rozvor kol přináší citlivější ovládání a větší „hbitost“ kola. Delší rozvor zlepšuje stabilitu ve vyšších rychlostech a trakci, a také zvětšuje prostor pro zadní plášť (až na šíři 53 mm). Integrovaný úložný prostor ve spodní trubce umožní schovat nejen multifunkční nářadí nebo palivo navíc, takže vás už nic nezastaví.
 

Giant Liv Devote Advanced 2 - Kelp Forest 2024

výrobce: LIV (Giant)

76 999 Kč

na objednávku

Vyberte variantu


Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednávka svozu

Načíst

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst