Superior X-ROAD Elite 2017

Na tomto Superioru je krásně vidět, kam bude silniční cyklistika pro masu ubírat. Díky pokročilé technice, kdy i na silninčím kole můžou být diskové brzdy se výrobcům kol rozšířili možnosti úprav rámů a tak mohou vznikat tito kříženci silničních a cyklokrosových kol. Berou si to nejlepší od obou a výsledkem je kolo pro každou příležitost. Chcete najíždět kilometry na silnici, prosím. Chcete dojíždět do práce, vyhýbat se hlavním silnicím, zkoušet nové cesty a cestičky, no prosím. Chcete si vyzkoušet jak "úzké" pneumatiky letí přes podzimním listí, no jen do toho. Tento X-ROAD Elite zvládne vše a ještě Vás to bude bavit. 

Celkově vyvážené vybavení, rozumná cena a atraktivní barva, dělá z tohoto modelu opravdový hit pro příští rok.

Použitá sada Shimano Tiagra funguje naprosto bezchybně a jedinou nevýhodou oproti sadě 105 je o něco vyšší hmotnost a "pouze" 10 rychlostí naproti 11 u sady 105.

Nové uchycení brzd Flat Mount je opravdu dobře vymyšlené. Poskytuje lepší manipulaci při seřizování brzd a pevnější oporu třmenu brzdy. Pevné osy v předu i vzadu zajišťují vyšší pevnost spojení s rámem a rychlejší práci při manipulaci s koly.

Hydraulické brzdy Shimano jsou dostatečně účinné, aby Vašeho Xroada bezpečně zastavili, navíc oproti mechanickým je zde výrazně lehčí chod = menší únava.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednávka svozu

Načíst