Vánoční tip na dárek - hodinky Garmin Forerunner 230

Nejen pro aktivně sportující jedince tu máme novinku od firmy Garmin, kterou testujeme a je k vidění u nás v obchodě

Na první pohled velice hezky vypadající hodinky Garmin Forerunner 230. Říkáte si "proč hodinky, vždyť to měří jen věci při sportu". Opak je pravdou.

Měnění vzhledu hodinek, velké plus přebrané od top modelu Fenix. Garmin IQ connect nabízí spoustu vzhledů, od futuristických ukazatelů času, až po klasickou ručičkovou variantu. Sám se hodinky rozhodně nebojím vzít i na společenskou akci.

Hlídač...i tak by se dal tento model nazvat. Při sedavém zaměstnání Vás totiž hodinky "nutí" vybrací k pohybu, v jednoduché statistice pak vidíte kolik kroků máte odchozeno a kolik chybí do splnění denního limitu.
 Tím to ale nekončí...jakmile se totiž po náročném dnu uložíte k spánku, hodinky Vás díky pohybovému senzoru hlídají i v noci a v zajímavém grafu Vám ráno zobrazí jak klidně spíte a jak dlouho spíte v REM hlubokém spánku.
 Rozhodně zajímavé zpestření.

U sportovních aktivit Vám nabídnou hodinky měření času, rychlosti, tempa, průměrných hodnot, po připojení snímače tepů pak dostáváte informace o tepové frekvenci a po dokončení aktivity i o hodnotách VO2max (vytrvalostní artikl informující jak dlouho dokážete sportovat), nebo doporučenou dobu regenerace.
 Po doběhnutí například 5km dokážou vypočítat odhadovaný čas na 10km, půlmaraton nebo maraton.

Hodinky nabízejí několik režimů a to běh, běh uvnitř například v hale, kolo a jiná.

Sundavat z ruky je nemusíte ani ve sprše...jsou voděodolné.

Velkou výhodou je propojení s telefonem díky Bluetooth.
Nejen že máte přehled o mailech, smskách, nebo telefonátech které dostáváte, ale i možnost ovládat hudbu v telefonu.

Je potřeba také zdůraznit výdrž baterie.
 16 hodin se zapnutou GPS (nově používá nejen GPS, ale i Ruský Glonass)
  5 týdnů v režimu hodinek.
Tím se vyrovnávají opět již zmíněnému modelu Fenix .

Všechny údaje jsou na malé obrazovce dobře čitelné. Garmin pak zdarma nabízí program Garmin connect, díky kterému si doma v klidu prohlédnete všechny detaily ze sportovní aktivity.

Já osobně hodinky používám týden a jsem nadšený. Oproti starším modelům mají spostu nových funkcí a motivují mě nejen v tréninku, jsou i super doplňkem pro civilní nošení.


 

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednávka svozu

Načíst